Про забезпечення закладів освіти державної та комунальної власності поліцією охорони

22 грудня Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення зміни до категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах».

08:29 25.12.2023

Відрахування учнів із закладів освіти за ініціативою адміністрації школи (відповіді на поширені питання)

Прошу допомоги у вирішенні питання щодо відвідування закладів освіти учнями, які знаходяться за кордоном, а саме, учні перебувають за кордоном з квітня 2022 року, документи знаходяться в закладі освіти. Адміністрацією закладу неодноразово телефоном проводилися бесіди з батьками щодо вибору форм навчання їхніх дітей і запропоновано їм написати відповідні заяви щодо навчання їх дітей. Проте, батьки проігнорували дану пропозицію, відповідно, діти не охоплені навчанням. Чи має право заклад освіти відрахувати дітей без згоди батьків, якщо ні, то як вирішити питання в даній ситуації.

08:15 25.12.2023