СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА НМТ-2024

Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ).  Триватиме вона до 11 квітня включно. Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію в безпаперовій формі.

14:37 14.03.2024

210 років від дня народження Тараса Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

09:07 09.03.2024

ОТРИМАННЯ ПІДРУЧНИКІВ

06 березня 2024 року Відділом освіти Височанської селищної ради отримано підручники загальною кількістю 2011 примірників.

08:26 07.03.2024

Вітаємо!

1 березня 2024 року відбулося нагородження кращих педагогів Харківщини.

09:45 04.03.2024

МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД І КОНЦЕПЦІЯ БАГАТОМОВНОЇ ОСВІТИ: МОН ПРЕЗЕНТУВАЛО ДОРОЖНЮ КАРТУ НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ТА МОВАМИ КОРІННИХ НАРОДІВ І НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Під час повномасштабної війни в Україні особливо важливими стали розвиток і посилення статусу української мови. Водночас потрібно сприяти розвитку мов корінних народів і національних меншин (спільнот), а також надавати можливості для розвитку та збереження етнокультурної ідентичності учнів і учениць.

08:00 04.03.2024

Копії яких документів знадобляться майбутнім вступникам під час реєстрації на НМТ-2024

14 березня 2024 року стартує реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Цьогоріч цей процес відбуватиметься повністю онлайн, а тому майбутнім абітурієнтам і абітурієнткам необхідно буде створити персональний електронний кабінет на спеціальному сервісі Українського центру оцінювання якості освіти.

08:13 01.03.2024