A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Височанської селищної ради
Харківського району Харківської області

Новини

Історія й іноземна стануть обов’язковими шкільними іспитами

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проєкт закону, яким передбачено проведення державної підсумкової атестації для учнів 9 та 11 класів з 4 обов'язкових предметів.

11:12 11.03.2023

ЗІ СВЯТОМ!

Дай Вам, Боже, днів щасливих, Дай добра, здоров’я, сили. Дай любові, згоди, втіхи Змоги дай – життю радіти І ділитись словом щирим, Теплим, радісним, правдивим. А сьогодні на це свято Щастя зичим вам багато. Хай Вас Бог благословляє Многих літ вам побажає.  

08:00 08.03.2023

Рух ПВК «Редан»

У мережі останнім часом більше стає згадок про прихильників молодіжних субкультур та поширення їх серед підлітків. Іноді підліток не може самостійно реалізувати свої бажання. Він знаходить місце у молодіжному угрупуванні для свого самоствердження та своєї самореалізації. Задля цього підлітки об’єднуються у неформальні групи. Російська фсб, шляхом маніпуляцій, поширює серед підлітків в Україні рух ПВК «Редан» – субкультура підлітків-неформалів, яка утворилася в росії під впливом аніме. Начальник ГУНП Харківської області Володимир Тимошко повідомив, що в місті Харків затримано сотні неповнолітніх, які хотіли влаштувати масову бійку. Щоб запобігти деструктивній поведінці, поліція опублікувала поради для батьків.

16:07 02.03.2023

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Після початку повномасштабної війни росії проти України тримати освітній фронт стало вкрай важливим. Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Саме тому надзвичайно важливо не тільки проводити з учнями бесіди, години спілкування, розповідати дітям про українську культуру, створювати навчальні проєкти, присвячені борцям за незалежність та свободу нашої країни, але й займатися з учнями волонтерською діяльністю.

12:34 01.03.2023

Сьогодні відзначається Всесвітній день Цивільної оборони

 Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день Цивільної оборони.       На початку 1929 року на території України закладаються організаційні основи створення системи захисту населення від повітряного нападу.       Зокрема, було створено 632 авіахімічних гуртки, 119 курсів для навчання населення, збудовано 150 газосховищ, проводяться заходи по забезпеченню населення засобами захисту, створюються швидкодіючі системи оповіщення населення загрози нападу, накопичуються запаси медичного майна, інших засобів і матеріалів для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в осередках ураження.           4 жовтня 1932 року затверджується “Положення про Місцеву протиповітряну оборону” (МППО), спадкоємницею якої у 1961 році стала Цивільна оборона.           25 серпня 1956 року створений штаб МППО, Вінницької області.           У 1972 році МОЦО отримала статус міжурядової організації. Зараз в МОЦО входять 50 країн, ще вісім держав мають статус спостерігача. Участь України в МОЦО в якості спостерігача оформлена згідно з дорученням Прем’єр-міністра України від 25 липня 1998 року.            День 1 березня був обраний не випадково. Саме в цей день набрав чинності устав МОЦО, який схвалили 18 держав.          Напрямки діяльності МОЦО: підготовка національних кадрів в галузі управління в період надзвичайних ситуацій (НС); надання технічної допомоги державам у створенні і покращенні систем попередження НС і захисту населення; пропаганда досвіду і знань з ЦО і питанням управління в період НС.           3 лютого 1993 року Верховна Рада України прийняла Закон “Про Цивільну оборону України”, 10 травня 1994 року Кабінет Міністрів України приймає Постанову за №299, якою затверджується “Положення про цивільну оборону України”.  Вперше було визначено, що цивільна оборона України є державною системою органів управління, сил і засобів, що створюється для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.           2 жовтня 2012 року Президент України підписав Кодекс цивільного захисту України, котрий об’єднав і узагальнив все чинне законодавство України з питань цивільного захисту.      Вітаємо усіх, хто причетний до почесної місії боронити Україну від надзвичайних подій, ситуацій та бажає миру, спокою, добра та усіляких гараздів.           Нехай нас усіх та нашу славну неньку Україну оберігає Господь Бог та Матінка Божа від надзвичайних ситуацій та усього лихого.

09:41 01.03.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень