“Ви запитуєте – ми відповідаємо”: УЦОЯО проведе прямий етер, присвячений НМТ

Український центр якості освіти проведе для майбутніх абітурієнтів і абітурієнток, а також освітян і освітянок прямий етер “НМТ-2024: ви запитуєте – ми відповідаємо”. Під час онлайн-заходу фахівці центру дадуть відповіді на запитання, які стосуються всіх аспектів проведення мультипредметного тесту.

16:51 26.02.2024

Які освітні послуги може отримати дитина з ООП безкоштовно: коментар омбудсмена

Саме державна субвенція забезпечує заклади освіти та ІРЦ усім необхідним обладнанням та покриває психолого-педагогічні й корекційно-розвиткові заняття дітей з ООП. Тобто ці послуги для батьків та дітей є безоплатними. Це зазначив освітній омбудсмен Сергій Горбачов у своєму блозі. Такі послуги можуть отримати:

16:44 22.02.2024

20 ЛЮТОГО – день Героїв Небесної Сотні!

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

08:00 20.02.2024

НМТ-2024: ОПРИЛЮДНЕНО ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ). З ними можна ознайомитися у відповідній рубриці.

09:10 16.02.2024

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НМТ–2024 НАБУВ ЧИННОСТІ

Документ містить інформацію про основні засади підготовки та проведення національного мультипредметного тесту, особливості складання основних і додаткових сесій в тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), визначення результатів, подання і розгляду апеляційних заяв тощо.

09:08 16.02.2024

ЩОДО ЗАКІНЧЕННЯ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

З огляду на повідомлення в медіа щодо закінчення навчального року й установлення дат канікул у школах, Міністерство освіти і науки України нагадує:

09:06 16.02.2024

День єднання!

Сьогодні важливий день – день єднання нас усіх. Ми різні! Різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій, але об’єднує нас єдине бажання – бажання жити, жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками.

08:00 16.02.2024