МЕМОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ГОЛОКОСТУ «БАБИН ЯР» ЗАПУСТИВ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ В ШКОЛАХ

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запустив онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», яка стане інструментом для збереження, вивчення, дослідження історії періоду Другої світової війни та Голокосту.

09:31 22.09.2021

ІЗ 23 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО «ЖОВТИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ: У МОН РОЗПОЧАТО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ОБЛАСНИХ ДЕПАРТАМЕНТІВ ОСВІТИ

21 вересня 2021 року  відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами засідання Комісія вирішила, зокрема, встановити з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У зв'язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

09:29 22.09.2021

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В ГАЛУЗІ ДОШКІЛЛЯ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОЇ ТА ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ВСІХ ДІТЕЙ ВІДПОВІДНОГО ВІКУ, – СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ

Головна мета державної політики у галузі дошкільної освіти – забезпечення доступної та якісної освіти для всіх дітей відповідного віку, яка є стартовою платформою для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30» сьогодні, 20 вересня 2021 року.

11:36 21.09.2021

ШКОЛИ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОВЕСТИ МІЖНАРОДНИЙ УРОК ДОБРОТИ

Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує школи долучитись до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Урок присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня.

09:02 20.09.2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ

Забезпечити інклюзивний освітній простір – одне з завдань розбудови якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора». Державна служба якості освіти пропонує керівникам закладів освіти поради, як організувати якісну роботу команди психолого-педагогічного супроводу.

09:32 17.09.2021

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

15 вересня 2021 року Уряд затвердив новий Порядок організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти. Відповідна постанова набуде чинності з 1 січня 2022 року.

08:36 16.09.2021