ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО СЕРЕД УЧНІВСЬКИХ КОМАНД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

29 вересня 2021 року на базі КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ» відбулися змагання з тенісу настільного серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Височанської селищної ради.

15:43 30.09.2021

ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області повідомляє, що Державною службою якості освіти України підготовлені інформаційні матеріали щодо цінності інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави; оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.

15:32 30.09.2021

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ КЕРІВНИКА (ДИРЕКТОРА) ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Міністерство економіки України затвердило професійний стандарт керівника (директора) закладу загальної середньої освіти. Стандарт було ухвалено 17 вересня 2021 року та внесено до державного реєстру професійних стандартів.

08:53 23.09.2021

КАБМІН ДАВ СТАРТ ВИЗНАННЮ САМООСВІТИ В УКРАЇНІ

22 вересня 2021 року на черговому засіданні Уряду схвалено Порядок акредитації кваліфікаційних центрів. Основна мета таких центрів – розширити можливості щодо визнання самоосвіти в Україні, здобутої зокрема шляхом неформальної та інформальної освіти.

08:50 23.09.2021

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ РОЗ’ЯСНИВ, ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРИ «ЖОВТОМУ» РІВНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

15:30 22.09.2021

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ЗМІЦНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ

Протягом вересня  2021 року заклади загальної середньої освіти для оснащення кабінетів перших класів в межах реалізації Концепції «Нова українська школа» отримали багатофункціональні пристрої та наочність.

13:19 22.09.2021