День єднання

Сьогодні, 16 лютого,  українці вдруге в історії відзначають День єднання.

08:00 16.02.2023

НАБУВ ЧИННОСТІ НАКАЗ МОН ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА УЧНІВ 4-Х І 9-Х КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 січня 2023 року за № 167/39223.

14:12 13.02.2023

УЦОЯО погоджується з моделлю НМТ за схемою 2+1

Український центр оцінювання якості освіти повністю погоджується з презентованою моделлю національного мультитесту, що була представлена Міністерством освіти і науки.

10:24 10.02.2023

Як говорити з дитиною про безпеку спілкування онлайн?

З кожним роком діти все більше часу проводять в інтернеті. Нове дослідження #stop_sexтинг підтвердило тенденцію зростання онлайн-часу дітей: наприклад, учні 6–8 класів (діти віком 11–14 років) проводять в інтернеті 3 та більше годин на день. Крім того, діти виділяють такі топ-5 категорій головних ризиків онлайн: неприємні або образливі повідомлення, запитання про місце проживання, пропозиція дружби від незнайомця, пропозиція відкрити невідоме посилання, прохання надіслати фото чи відео. Освітній проєкт #stop_sexтинг пропонує рекомендації для дорослих щодо правил спілкування з дітьми на тему безпеки в інтернеті.

10:42 08.02.2023

Історія України: перелік дат для підготовки до ЗНО/НМТ

Завдання з історії України на зовнішньому незалежному оцінюванні (національному мультипредметному тесті) обовʼязково передбачають перевірку знання найважливіших дат і вміння орієнтуватися в хронології подій.

13:17 31.01.2023

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА УЧАСТЬ У СЕРТИФІКАЦІЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

З 30 січня 2023 року вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають педагогічний стаж не менше двох років, можуть зареєструватися на участь у сертифікації.

11:01 31.01.2023

Про право освітян займатися викладанням у своєму закладі

Міністерство освіти і науки України надало лист-роз’яснення про право працівників закладів освіти, які за основною посадою у закладі отримують повний посадовий оклад (ставку), займатися викладацькою діяльністю у цьому ж закладі освіти у свій робочий час за основною посадою.

10:49 31.01.2023

27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня увесь світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, покликаний зберегти пам'ять про умисно винищених євреїв і представників інших меншин під час Другої світової війни. У цей день українці також згадують загиблих в урочищі Бабин Яр, яке було місцем масових розстрілів.

14:25 27.01.2023