ВСТУП-2022: РОЗ’ЯСНЕННЯ ПРО ЗМІСТ, СТРУКТУРУ Й ОЦІНЮВАННЯ МАТЕМАТИЧНОГО БЛОКУ НМТ

11 квітня 2022 року, команда Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з математики.

16:08 11.04.2022

«НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ»: МІСЯЦЬ УКРАЇНСЬКІ ТЕЛЕКАНАЛИ ТРАНСЛЮЮТЬ ВІДЕОУРОКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 5-11 КЛАСІВ

У межах проєкту «Навчання без меж» Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника триває трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів.

11:55 11.04.2022