День Української Державності

28 липня 2023 року Україна вдруге святкує День Української Державності в День хрещення Київської Русі. Свято припадає на цей день, посилаючись на багатовікову історію українського державотворення, яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави за правління князя Київського Володимира Великого.

15:22 27.07.2023

«Незламна» реформа: як в Україні змінюють освіту попри війну

Під час спілкування з батьками учнів можна почути думку, що реформу шкільної освіти втілювати безсенсово, адже після перемоги її можуть згорнути. Заперечити цю тезу просто – достатньо проаналізувати історію реформи. Її не зупинили ані зміни влади, ані пандемія коронавірусу, ані навіть повномасштабна війна.

23:18 24.07.2023

Упровадження Держстандарту в умовах війни: виклики для вчителів

ід час повномасштабної війни реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти супроводжують чимало викликів. Розповідаємо про зміни в освітньому процесі й виклики впровадження Держстандарту Нової української школи в умовах воєнного часу.

16:20 18.07.2023