Як стати ментором для школярів: для освітян створили освітній серіал про підтримку учнів

Дата: 08.04.2024 18:06

Для педагогів і педагогинь створили новий освітній серіал “Як стати ментором для школярів”. З нього учителі й учительки дізнаються, як допомогти школярам самореалізуватися, повернути мотивацію й впевненість на шляху до якісного навчання.

Серіал уже доступний на порталі “Дія. Освіта”. Переглянути його всі охочі можуть за посиланням.

Під час навчання освітяни й освітянки докладніше дізнаються, як змінилися підходи до навчання дітей в Україні (зокрема, основи “Нової української школи”), як підвищити мотивацію учнів і учениць до навчання та як надавати першу психологічну допомогу в кризових ситуаціях.

Загалом, серіал містить 12 серій, які тривають приблизно 10 хвилин кожна:

✔ “Менторська програма: як ваші знання можуть бути корисними іншим?”;

✔ “Модель менторства. Роль менторства, особливості взаємодії з дітьми. Рольова модель ментора”;

✔ “Бачити в дитині людину – основа підходу”;

✔ “Нейродидактика як ключ до успіху”;

✔ “Що нас мотивує?”;

✔ “Нові підходи до навчання та Нова українська школа”;

✔ “Активне слухання й хороші запитання”;

✔ “Розвивальний зворотний зв’язок: як висловити свою думку й не нашкодити?”;

✔ “Мислення зростання й вершники фіксованого мислення – як це впливає на навчання та розвиток?”;

✔ “Перша психологічна допомога. Основи саморегуляції – робота з емоціями та самоемпатія”;

✔ “Шлях ментора індивідуально й в маленькій групі”;

✔ “Як розвивати й розвиватися через підтримку. Досвід засновника “Ukraїner”.

У кінці перегляду педагоги й педагогині можуть скласти фінальний тест і отримати сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0, 1 кредита ЄКТС.

Джерело:НУШ