УЧНІ Й УЧИТЕЛІ МОЖУТЬ УЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ТЕМУ МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА І ПРАВ ЛЮДИНИ

Дата: 16.12.2023 19:50

Міністерство освіти і науки України спільно з Українською гельсінською спілкою з прав людини організовує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних матеріалів із міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту для педагогів та Всеукраїнський конкурс учнівських робіт із теми «Права людини та права дитини в умовах війни».

Їхня мета — підвищити рівень обізнаності та популяризації знань із міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту серед учасників освітнього процесу, формування правової культури та поведінки реагування на порушення прав людини.

Учасники можуть узяти участь у доборі до 10 січня 2024 року. Переможців і лауреатів конкурсів оголосять до 30 січня, а нагородження відбудеться в лютому.

Умови для педагогів Критерії робіт педагогів
Умови для учнів Критерії робіт учнів