УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗРОБИЛО СВІЙ ВИБІР

Дата: 06.11.2023 09:15

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні молоді основам демократичних відносин у суспільстві, навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.

Участь у самоврядуванні допомагає учням сформувати навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести за них відповідальність.

03.11.2023 відбулася виборча конференція лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Височанської селищної ради.

Під час роботи конференції було створено Учнівський Парламент «Лідер». Кандидати на посади представили свої виборчі програми, після голосування затвердили план роботи на 2023/2024 навчальний рік. За результатами голосування було затверджено  склад Учнівського парламенту «Лідер»:

Голова Парламенту - Передерій Марія, учениця КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2»;

Прем'єр-міністр - Сусло Анастасія, учениця КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1»;

Міністр охорони здоров'я, спорту та туризму - Плюта Віталій, учень КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ПРОМІНЬ»;

Міністр соціального розвитку - Кононенко Олександра, учениця КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1»;

Міністр з питань екології та довкілля - Мірошниченко Діана, учениця КЗ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;

Міністр з питань культури та дозвілля - Сагайдачна Олександра, учениця КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2»;

Міністр з питань інформаційного простору (ЗМІ) - Голякова Олександра, учениця КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2».

Члени Парламенту:

Коваленко Тимур, учень КЗ «ВИСОЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1»;

Плисюк Ілля, учень КЗ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;

Чепурна Таїсія, учениця КЗ «БАБАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»;

Кондратенко Софія, учениця КЗ «ПОКОТИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2.

Лідерів привітала заступник начальника Відділу освіти  Пащенко Тетяна Федорівна, яка побажала обраному Парламенту цікавих ініціатив та реалізації всіх планів.

Вітаємо новообраний Парламент, бажаємо команді впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя учнівської спільноти Височанської територіальної громади!