ВІТАЄМО!!!

Дата: 12.01.2023 13:20

Міністерством внутрішніх справ України був проведений конкурс дитячого малюнка на тему, «Я в безпеці з МВС», який проходив з 1 по 19 грудня 2022 року. В конкурсі взяли участь усі заклади освіти Височанської селищної ради.

11 січня 2023 року свої нагороди від рятувальників Харківського районного управління ДСНС отримали шість переможців конкурсу дитячого малюнку «Я в безпеці з МВС»  Діти разом з батьками були запрошені до музею ДСНС Харківського гарнізону, де і відбулась  урочиста церемонія нагородження.

Окрім подарунків і навчальних презентів від UNISEF дітям подарували цікаву екскурсію до музею ДСНС та пожежному депо, де рятувальники показали сучасну пожежну техніку.

Дуже приємно, що переможцями стали діти Височанської селищної ради:

учні КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»:

Яковлев Кирил (9 років),

Козлова Ксенія (12років),

Петренко Анастасія (12 років).

Вітаємо переможців