Мобільний інклюзивно-ресурсний центр

Дата: 17.11.2022 10:15

16 листопада 2022 року відбувся виїзд Мобільного інклюзивно-ресурсного центру КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» до Височанської селищної ради Харківського району Харківської області для надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами за місцем їх перебування.

Корекційно-розвиткові заняття з дітьми з особливими освітніми потребами КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» проводив фахівець (вчитель-логопед) «Інклюзивно-ресурсного центру» Південної міської ради Ткаченко Наталія Володимирівна.

Під час занять Наталією Володимирівною використовувалося сучасне навчальне та корекційно-розвивальне  обладнання, яким оснащено Мобільний інклюзивно-ресурсний центр.